Letecká Škola

Domů » Letecká Škola

Naučit se létat dobře a bezpečně

Letecká škola Fly Czech je založena a vedena leteckými odborníky, kteří kladou důraz na praktickou výuku. Díky zkušenostem z českých i zahraničních leteckých společnosti a leteckých škol poskytutejeme kvalitní letecký výcvik na vysoké úrovni. Individuální přístup k našim studentům je samozřejmostí. 

Letecká angličtina​

Ovládat komunikaci v anglickém jazyce je v letectví samozřejmostí. Proto pořádáme kurzy, které zlepší úroveň Vaší angličtiny a připraví Vás ke zkouškám ICAO, IR a také na úspěšné zvládutí výběrového řízení. Fly Czech je organizace oprávěna ke zkoušení a vydávání osvědčení letecké angličtiny ICAO

Výcvik soukromého pilota letounů (PPL)

Získejte základní pilotní výcvik, kterým začnete Vaši leteckou kariéru. Během kurzu PPL(A) v trvání 45 hodin si osvojíte pilotáž letounu, navigaci, komunikaci a další nezbytné úkony pro bezpečné zvládnutí letu.

Kvalifikace VFR NOC

Kvalifikace VFR NOC vám umožní létat po občanském soumraku, takže již nebudete limitovaní časem při Vašich leteckých výletech. Kvalifikace pro létání v noci je nutná pro získaní dalších leteckých kvalifikací.

Timebuilding / Lety do zahraničí

Pro všechny piloty nabízíme užitečné zdokonalovací kurzy, lety se safety pilotem a nevšední timebuilding, při kterém se podíváte nejen na zajímavá letiště v České republice, ale také v Evropě a Africe.

Zdokonalovací a bezpečnostní kurzy FlySafe

Bezpečností a zdokonalovací teoretické i praktické kurzy pro piloty a ostatní pracovníky v letectví vedené odborníky z praxe.

V současné době nabíráme studenty na základní pilotní výcvik PPL(A). Pro informace ohledně zahájení kurzu PPL nás prosím kontaktuje individuálně.
Připravujeme pro Vás:
  • Praktický výcvik pilota ultralehkých letadel ULL (A)
  • Teoretický výcvik dopravního pilota letounů ATPL

Nenašli jste co jste hledali? Kontaktujte nás!

Ke svým klientům přistupujeme individuálně. Napište nám nebo zavolejte jakékoli Vaše přání  ohledně výcviku.