Letecká Škola

Domů » Letecká Škola

Naučit se létat dobře a bezpečně

Letecká škola Fly Czech je založena a vedena leteckými odborníky, kteří kladou důraz na praktickou výuku. Díky zkušenostem z českých i zahraničních leteckých společnosti a leteckých škol poskytutejeme kvalitní letecký výcvik na vysoké úrovni. Individuální přístup k našim studentům je samozřejmostí. 

support

Letecká angličtina


Ovládat komunikaci v anglickém jazyce je v letectví samozřejmostí. Proto pořádáme kurzy, které zlepší úroveň Vaší angličtiny a připraví Vás ke zkouškám ICAO, IR a také na úspěšné zvládutí výběrového řízení.

Výcvik soukromého pilota letounů

Získejte základní pilotní výcvik, kterým začnete Vaši leteckou kariéru. Během kurzu PPL(A) v trvání 45 hodin si osvojíte pilotáž letounu, navigaci, komunikaci a další nezbytné úkony pro bezpečné zvládnutí letu.

Zdokonalovací kurzy pro piloty

Pro všechny piloty nabízíme užitečné zdokonalovací kurzy, lety se safety pilotem a nevšední timebuilding, při kterém se podíváte nejen na zajímavá letiště v České republice, ale také v Evropě a Africe.

V současné době nabíráme studenty na základní pilotní výcvik PPL(A). Pro informace ohledně zahájení kurzu PPL nás prosím kontaktuje individuálně.
Připravujeme pro Vás:
  • Praktický výcvik pilota ultralehkých letadel ULL (A)
  • Teoretický výcvik dopravního pilota letounů ATPL

Nenašli jste co jste hledali? Kontaktujte nás!

Ke svým klientům přistupujeme individuálně. Napište nám nebo zavolejte jakékoli Vaše přání  ohledně výcviku.