Vážení příznivci létání,
rádi bychom Vás pozvali na další termín bezpečnostního kurzu pro piloty FlySafe: VFR2IMC, který pořádáme společně s leteckým simulátoreem L410 společnosti INAERO a magazínem Flying Revue dne 26.1.2020.
Jak už název napovídá, v rámci kurzu Fly Safe: VFR 2 IMC si na letovém simulátoru letounu L410 pod dozorem instruktora vyzkoušíte, jak rychle se může změnit pohodový let za krásného počasí na boj o holý život. Díky nejmodernějšímu softwaru a špičkové projekční technice jsme schopni nasimulovat podmínky, které Vás mohou během letu potkat. Naším cílem je připravit pilota na bezpečné zvládnutí letu při vlétnutí do podmínek IMC pro případ, že nejste držiteli licence IR. Tento kurz nenahrazuje výcvik IR a je vhodný pro piloty UL, LAPL a PPL
Termíny skupinového kurzu budou přibližně dvakrát do měsíce v odpoledních hodinách a cena za jednu osobu pro rok 2020 je 4 500,- Kč vč. DPH.
Délka kurzu je přibližně 4:30, a obsahuje hodinu teorie, hodinu létání jako pilot řídící a dvě hodiny jako pilot pozorovatel a debriefing.
Více informací a možnost přihlášení naleznete na stránce www.flyczech.eu/vfr2imc  .